iBooks

iBooks 3.2

Czytaj eBooki na iPadzie i iPhonie

iBooks to darmowy program, służący do czytania książek i dokumentów elektronicznych. Wyróżnia go niesamowicie wygodny interfejs użytkownika. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonały interfejs
  • Możliwość zmiany wielkości i rodzaju czcionki
  • Wsparcie dla formatu ePUB i PDF
  • Interaktywne podręczniki

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

iBooks to darmowy program, służący do czytania książek i dokumentów elektronicznych. Wyróżnia go niesamowicie wygodny interfejs użytkownika.

Korzystanie z iBooks jest bardzo podobne do obcowania z papierową książką, ale o wiele wygodniejsze. Strony przewracamy takim samym ruchem jak kartki, a dodatkowo możemy zmienić krój czcionki, a także dowolnie ją powiększyć. Przekręcenie iPada, zmienia widok. W poziomie widzimy rozłożoną książkę, natomiast w pionie, jedną stronę. Można zmieniać jasność ekranu oraz odwrócić kolory. Nie da się tylko ustawić koloru tła.

iBooks może służyć do czytania książek zakupionych w Apple Bookstore, ale obsługuje także formaty ePUB i PDF, dzięki czemu nie jesteśmy skazani tylko na treści dostarczane przez Apple. Książki w iBooks mogą zawierać zarówno kolorowe obrazki, jak i ruchome animacje. Prędkość działania aplikacji jest bez zarzutu.

iBooks to doskonały czytnik ebooków. Duża biblioteka dostępnych tytułów i obsługa formatów ePUB oraz PDF wróżą mu wielki sukces.

Zmiany

  • Poprawiona obsługa plików PDF Wprowadzono obsługę interaktywnych podręczników

Najczęściej pobierane Książki na Iphone

Więcej